Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

GBA | 19 February 2020

Scroll to top

Top

GBA
Yorum Yok

Global Business Angels Network’e (GBAN) üye olduk!

Global Business Angels Network’e (GBAN) üye olduk!

Türkiye’deki girişimcileri güçlendirmek, yurt dışındaki yatırımcıları Türkiye’ye çekebilmek ve Türkiye’den çıkan startup’ların dünya pazarlarına açılma süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla, dünya çapındaki melek yatırım ağlarının buluşma noktası olan, ABD merkezli Global Business Angels Network’e (GBAN) üye olduk.

GBAN, yeni firmaların oluşumu ve gelişiminde iş meleklerinin oynadığı role ilişkin farkındalık ve katılım yaratmayı amaçlıyor. Girişimcileri, yatırımcıları, kural belirleyicileri ve girişim destekleme programlarını bir araya getirerek girişim ekosistemini global ölçekte güçlendiriyor. Aynı zamanda girişim ekosistemindeki bilgi paylaşımını ve dayanışmayı teşvik eden GBAN, girişimcilerin dünya genelinde melek yatırımcılara erişimini sağlıyor ve melek yatırımcı organizasyonları arasındaki iletişimi artırıyor.

Galata Business Angels yatırımcıları olarak, GBAN ağının bir parçası olmaktan ve böylesine kapsamlı bir destek mekanizmasının içinde yer almaktan son derece mutluyuz. GBAN üyeliğimizin dünya çapında daha fazla melek yatırımcıya ulaşma ve girişimcilik ekosistemine çok daha büyük desteklerle katkıda bulunma konusunda tüm taraflara faydalı olacağına inanıyoruz.

Saygılarımızla.

Yorum Bırak