Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

GBA | 19 February 2020

Scroll to top

Top

Yorum Yok

GBA yatırımcıları UberPitch ile yeni girişimleri keşfetmek için yola çıkıyor

GBA yatırımcıları UberPitch ile yeni girişimleri keşfetmek için yola çıkıyor

Galata Business Angels yatırımcıları dünyanın en tanınmış girişimlerinden biri haline gelen Uber’in girişimci – yatırımcı buluşmaları sağlamak için hayata geçirdiği UberPitch projesinde yer alacak.

Uber tarafından organize edilen UberPitch farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Temel amacı girişimci – yatırımcı buluşmaları sağlamak olan etkinlik bunu şimdiye kadar gördüklerimizden farklı bir şekilde gerçekleştirme hedefinde. UberPitch ile girişimler bir sahne ya da ofis yerine Uber araçlarının arka koltuğunda hünerlerini konuşturacak, yatırımcılara fikirlerini anlatıp yatırım almaya çalışacak.

UberPitch’de GBA yatırımcılarından Cem Soysal, Arif Akdağ, Fırat İşbecer ve Nevzat Aydın yer alacak.

UberPitch’e katılan girişimler yatırım potansiyelinin yanında ekosistem oyuncularından da ödüller kazanacak. Her bir yatırımcı dinlediği girişimler arasından en iyi girişimi seçecek ve bu girişimler sunulan ödüllerden faydalanabilecek. GBA da kazanan girişimlere Venture Academy’de tüm GBA yatırımcılarına sunum yapma hakkı tanıyacak.

UberPitch’e katılabilmek için girişimlerin 18 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapabiliyor. Daha detaylı bilgi için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak