Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

GBA | 14 November 2019

Scroll to top

Top

Yorum Yok

GBA sanatın pazar yeri iyisahne.com'a yatırım yaptı

GBA sanatın pazar yeri iyisahne.com’a yatırım yaptı

Sanatın ve sanatçının pazar yeri olarak lanse edilen iyisahne.com, GBA yatırımcılarının başını çektiği ve EGİAD Melekleri’nin de katıldığı yatırım turunun ardından değerlemesini 5 milyon TL’ye çıkardı.

GBA yatırımcılarından Melih Ödemiş ve Kurtuluş Eker’in yatırımcıları arasına katıldığı iyisahne.com, ilk yatırımını Devlet Opera ve Balesi, norusan Filarmoni Orkestrası ve Devlet Konservatuarı gibi sanatın beşiği kurumların değerli sanatçılarından almıştı.

Kullanıcılara 2 bini aşkın sanatçıyı etkinliklerine davet etme fırsatı tanıyan iyisahne.com, bir yıl içerisinde platformunda listelediği sanatçıların sayısını 5 bine çıkarmayı hedefliyor.

 

İkinci yatırım turu hakkında Webrazzi’ye konuşan iyisahne.com kurucu ve CEO’su Sinan Zabunoğlu “Her zaman söylediğimiz gibi sanat ve performans denilince akla gelen ilk marka olmak istiyoruz. Yemeksepeti’nin restoranlar için yaptığını sanatçılar için yapan Türkiye’nin ilk pazar yeri olarak Yemeksepeti’nin kurucusu Melih Ödemiş’in liderliğinde yatırım almış olmayı büyük bir şans olarak görüyoruz.” dedi.

GBA yatırımcılarındanMelih Ödemiş ise iyisahne.com yatırımıyla alakalı olarak şunları söyledi: “Kurulduğu günden bu yana kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen platformun ortaya koymuş olduğu üstün başarı nedeniyle yatırım yapma kararı aldık. Girişimin bu sinerji ile faaliyetlerine devam edeceğine ve çok daha büyük işlere imza atacağına kesinlikle inanıyoruz.”

 

Yorum Bırak