Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

GBA | 6 April 2020

Scroll to top

Top

Yorum Yok

GBA Mutlubiev'e 290 bin TL yatırım yaptı

GBA Mutlubiev’e toplam 290 bin TL yatırım yaptı

GBA yatırımcıları (Galata Business Angels), evlere ve iş yerlerine temizlik hizmeti sunan çevrimiçi platform Mutlubiev’e ilk ve ikinci turda toplam 290 bin TL’lik yatırım yaptı.

Böylece bundan 1,5 yıl önce Tayga Baltacıoğlu, Çağlar Gökçe ve Barbaros Demirtaş tarafından kurulan girişim, ilk turdaki yatırım ile birlikte toplam 570 bin TL’lik yatırım toplamış oldu. İlk turda GBA yatırımcılarından 2 milyon TL yatırım öncesi değerleme üzerinden 160.000 TL yatırım alan girişim, GBA’nın da içerisinde yer aldığı ikinci turda 5 milyon TL yatırım öncesi değerleme üzerinden 410.000 TL yatırım aldı. Böylece toplamda 5,4 milyon TL değere ulaştı. İkinci turda yatırımcılar arasına dahil olan Doğan Yalçındağ ise 280 bin TL yatırım yaptı.

Şu an için 8 kişilik bir ofis takımı, 70’in üzerinde bireysel temizlik profesyoneli ve 15’ten fazla temizlik firmasıyla birlikte İstanbul ve Bodrum’da hizmet veren Mutlubiev’in müşteri portföyü ise 10 bine yaklaşmış durumda. Kısa vadeli hedefleri arasında yer alan yaz aylarında Bodrum’da hizmet verme hedefini gerçekleştiren girişimin 2016-2017 hedefi ise pazar lideri konumuna yükselmek.

Yorum Bırak