Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

GBA | 21 January 2020

Scroll to top

Top

GBA
Yorum Yok

Girişimciler GBA Mentor Clinic 4'te mentorlarla buluşacak 

Girişimciler GBA Mentor Clinic 4’te mentorlarla buluşacak

GBA Mentor Clinic 2’den bir kare. GBA Başkanı Emre Kurttepeli girişimciler ile birebir görüşüyor.

18 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Maslak Steigenberger Hotel’de düzenlenecek GBA Mentor Clinic 4, fikir aşamasında olan, işinin başında olup işini geliştirmek isteyen ve işine başlamış ancak işini bir ileri seviyeye taşımayı hedefleyen girişimcileri, girişimcilik ekosisteminin Türkiye’deki ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle buluşturuyor.

İlk bölümünün panellerle başlayacağı etkinliğin, ikinci bölümünde finanstan perakendeye, e-ticaretten bilişim sektörüne kadar kendi alanlarında başarılı olmuş 50’ye yakın mentor, iş geliştirme, finans, yatırım, sosyal girişimcilik, dijital pazarlama, medya iletişimi, hukuk ve ekip kurma gibi çeşitli başlıklar altında, 20’şer dakikalık birebir görüşmeler aracılığıyla girişimcilere ilgilendikleri alanlarda yol gösterecekler.

GBA Mentor Clinic 4’ün konuşmacıları ve mentorları arasında; Yemek Sepeti Kurucu Ortağı Melih Ödemiş, Stage-Co’nun Kurucusu Patrick Bosteels, Inventram’ın Genel Müdürü Cem Soysal, ARYA Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Serter, Mora Capital’in Kurucusu Görkem Oktay, RNA Değişim Yönetimi Kurucu Ortağı Rana Özşeker ve Turkcell İş Ortaklığı Yönetimi ve İnovasyon Müdürü Seval Üçler Yıldız gibi isimler bulunuyor.

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programları kapsamında desteklenen “Ulusal/Uluslararası Mentorluk ve Melek Yatırımcı Ağı Oluşturulması” projesi çerçevesinde gerçekleştirilecek GBA Mentor Clinic 4 etkinliği, üniversitelerde eğitim hayatını sürdüren girişimci adaylarının da katılımına açık olacak.

Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte ödeme sistemleri sponsorluğu kategorisinde PayU, partner düzeyinde ise KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi ve KTH destek veriyor. Girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve girişimcilerin mentorluk desteği ile işlerini hızlandırmalarını amaçlayan GBA Mentor Clinic 4 ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek ve etkinliğe katılabilmek için www.gbamentorclinic.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak